Į nuotolinius Praeventi mokymus nereikia važiuoti ir tokiu būdu saugojate aplinką

2020-02-02 norėjosi parašyti straipsnį ir pakomentuoti viešumoje vykstančias diskusijas apie interesų konflikto valdymo ar dovanų teikimo ir gavimo dalykus.

Norėjosi, bet nerašysiu, nes tam yra paprasta priežastis.

Politikos formuotojai, politologai, ekspertai ar net organizacijų vadovai tiesiog naturaliai turi pereiti vienus ar kitus procesus, kad pasitikėjimas ir skaidrumas taptų naturaliu dalyku. Tam reikia laiko ir viskas turi įvykti naturaliai.

Bet šį kartą ne apie tai…

Stebuklingos reikšmės ir kaip tausojame aplinką

Šiandien pastebėjau, kiek daug stebuklingos reikšmės numerologai ir net astrologai priskiria įvairiems skaičių deriniams.

Pavyzdžiui: 20200202 arba 20200220 tampa kažkokia išskirtine ir reikšminga data. Tokia reikšminga, kad kažkas tomis datomis organizuoja renginius, vestuves, švenčia gimtadienius ir pan. Taigi, vakar Praeventi suėjo 8 metai.

Ir mūsų gimtadienis tikrai netyčia yra būtent 20120202.

CO2 emisijų mažinimas Praeventi

Ir būtent šiandien, analizuodamas įvairius skaičius nuotolinėje mokymų sistemoje, pastebėjau, kad vis dažniau pastebiu šį skaičių – MG CO2.

Šis rodiklis, kuris parodo, kiek mažiau į atmosferą išmetama anglies dvideginio dėl to, kad į nuotolinius mokymus nereikia važiuoti, mažėja transporto spūstys, ir apskritai laiką, kurį skiriame važiavimui iš mokymų ir į mokymus galime skirti pasivaikščiojimui gryname ore arba tiesiog praleist su savo šeima.

Suvokiau, kad ir Praeventi visus 8 metus ieškodami geresnių ir efektyvesnių sprendimų, naturaliai praėjome visą eilę mažų žingsnelių, kaip tausoti aplinką.

Ir jeigu mes tai padarėme, tai tokias pat mažais žingsneliais galite padaryti ir jūs. Ir taip kartu galime sukurti saugią aplinką sau ir savo vaikams.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad jau nuėjome tokį ilgą kelią.

Ačiū visiems, kurie buvo, yra ir bus su Praeventi.