Reikia pagalbos, kuriant skaidrumo ir pasitikėjimo politiką?

Specializuota mokymų ir konsultavimo kompanija

Privatumo pranešimas

Tuomet Jūs esate reikiamoje vietoje. Turime daugiau kaip 17 metų ekspertinės patirties. Organizacijoms suteikiame konkrečius įrankius ir laviname gebėjimus.

Kuo mes skiriamės nuo kitų? Kiti yra tik tarpininkai tarp užsakovų ir lektorių. Mes dirbame su prevenciniais įrankiais, kurie jungia visą skaidrumo procesą.

Būkite išskirtiniai lyderiai, diegdami ir palaikydami prevencijos priemones, valdydami interesų konfliktus, dirbdami su nuline dovanų politika bei kurdami aplinką, grįstą aukštu pasitikėjimu.

„Visi svajoja. Vieni lengvai įgyvendina svajones, kitiems sekasi sunkiau. Dar pridurčiau, kad blogai, kai jos pildosi. Įsivaizdavau ir jaučiau, ko noriu, ir įkūriau mokymų kompaniją“ – pasakoja įkūrėjas Gediminas Sakalauskas.
Lotynai sakydavo – praeventio. Mes, pritaikę savo kalbos sistemoje, vartojame tarptautiniu tapusį žodį – prevencija. Pamatinis žodis yra praevenio – „ateiti pirma“, „pralenkti“, „užbėgti už akių“. Kilmė nuo PRAE (priešdėlis, kuris reiškia „priešaky“, „priekyje“) ir veiksmažodžio VENIRE – „ateiti“, „atvykti“.
Gyvename XXI a. – tai žinių ekonomikos amžius, kurio varomoji jėga yra ne fizinis darbas, o žmogaus protas ir įgūdžiai. Jack Welch, buvęs General Electric vadovas, viename savo interviu yra pasakęs, kad jeigu jo akademijoje studentas neišlaiko egzamino, tai jam reikia suteikti antrą šansą. Jeigu antrą kartą neišlaiko, tai iš darbo atleidžiamas dėstytojas. Tai mūsų filosofija ir mes tuo tikime.

Nuo kompanijos įkūrimo mokymuose dalyvavo ir gavo sertifikatus 6693 asmuo. Dalyviai labai įvairūs: nuo aukščiausios grandies vadovų iki specialistų. Mokymų programos rengiamos pagal tikslines grupes ir jų poreikius, todėl standartinės programos nepasiūlysime.

Daugelis žmonių mokosi. Vieniems išmokti pavyksta, kitiems sekasi sunkiau. Iš viso yra 4 mokytojų tipai: pranešėjas, lektorius, treneris ir fasilitatorius. Nuo to, koks mokytojas su Jumis dirbs, priklauso Jūsų išmokimo lygis ir tai, ar gausite vien tik žinias, ar ir gebėjimus. Išsirinkite, kokių mokymų norite!

Mokymai yra tik priemonė, kuri padeda įmonėje pasiekti tikslų ir rezultatų. Jeigu nėra aiškių ir išmatuojamų tikslų, procedūrų, dažniausiai mokymai, konsultavimas yra neefektyvūs ir dalyviai, negalėdami pritaikyti turimų žinių praktikoje, pradeda skeptiškai žiūrėti į mokymus.

Labai dažnai žiniasklaidoje pamatome ir išgirstame, jog kažkas nedeklaravo privačių interesų, VTEK vėl pradėjo tyrimą ar nustatė interesų konfliktų pažeidimą. Taigi, 2018 m. parengėme pirmąją Lietuvoje nuotolinių mokymų programą „Privačų interesų deklaravimas“, o 2020 m. pristatėme kitą „Interesų konfliktų valdymas. Privačų interesų deklaravimas“.
Kaina asmeniui tik nuo 22 Eur, o trukmė – 6 akad. val.

Komandinis darbas nuo 2001 metų
Korupcijos prevencija nuo 2003 metų
Etikos (elgesio) kodeksai nuo 2005 metų
Interesų konfliktų valdymas nuo 2007 metų
Nulinė dovanų politika nuo 2009 metų
Pasitikėjimo ugdymas nuo 2012 metų
Mokome, kaip mokyti nuo 2016 metų

Praeventi ištakos, kaip pavadinimo idėja, atsirado, kai mokiausi 7b klasėje

Pasakoja įkūrėjas Gediminas Sakalauskas

SKAITYKITE DAUGIAU