Asmuo savarankiškai planuoja laiką mokytis. Gali mokytis taip, kaip jam patogu. Savarankiškai pasitikrina žinias, mato asmeninę mokymosi pažangą. Mokymosi procesas automatizuotas. Tai tik kelios priežastys, kodėl tai patika mūsų klientams.


1. Mokymosi vieta be apribojimų | laisvė 

Asmuo gali mokytis darbe, namuose, kelionėje ar net gamtoje. Reikia įrenginio: kompiuterio, planšetės ar išmanaus telefono ir interneto ryšio.

Nuotolinio mokymo programos „Interesų konfliktų valdymas ir privačių interesų deklaravimas” vidutinė trukmė yra 6 akad. val., kuri atitinka 12 akad. val. kvalifikacijos kėlimo programą. Vadinasi, norėdamas išmanyti interesų konfliktų valdymo bei visas interesų deklaravimo taisykles, darbuotojas  atviruose mokymuose turi mokytis pusantros dienos.


2. Patikrinamos žinios | kokybė

Nuotolinių mokymų sistemoje asmuo atlieka testus, stebima, kiek laiko asmuo mokėsi, kokia jo pažanga, vėliau formuojamos ataskaitos. Dėl to matyti asmens, skyriaus ar net visos organizacijos išmokimo ir įsisavinimo lygis. Ataskaitos pateikiamos organizacijai, kuri sužino apie realią savo tarnautojų ir darbuotojų mokymosi pažangą.

Pavyzdžiui, šiuo metu kai kurie testų klausimai yra sukurti taip, kad besimokydamas asmuo privalo į testo klausimą atsakyti teisingai, jei to nepadaro – negali mokytis toliau. Kitus testus turi išspręsti, atsakydamas 50 proc. teisingai į klausimus. Jeigu suklydo, gali perlaikyti testą.

Tačiau Jūs taip pat patys galite nuspręsti, ar Jūsų darbuotojams bus galima perlaikyti testus bei koks teisingų testų atsakymo procentas. Gal tai 70 proc.?


3. Viena unifkuota programa | vientisumas

Šios programos autorių, testuotojų ekspertinė ir dėstymo patirtis – virš 10 metų. Programa parengta pagal:


4. Patrauklumas | besimokančiojo įtraukimas

Šioje mokymo programoje yra įdiegta funkcija – gamification in education, todėl asmenys gali žaisti tarpusavyje, rinkti taškus, ženkliukus, draugiškai konkuruoti, todėl mokymosi procesas tampa įdomus, įtraukiantis, dominantis. Tai patinka mūsų klientams, jų atsiliepimai. 


5. Tinka visiems įrenginiams | patogu

Nuotolinių mokymosi sistema pritaikyti visiems įrenginiams: kompiuteriams, planšetėms, telefonams.

Užtenka turėti vartotojo vardą ir slaptažodį (kuriuos atsiunčiame į el. paštą) ir asmuo gali mokytis taip, kaip jam patogu.


6. Organizaciniai klausimai | procesas automatizuotas

Nuotolinių mokymų atveju viskas, ką Jums reiks padaryti: mums atsiųsti excel dokumentą, kuriame turi būti įrašyti tik 3 dalykai: besimokančiojo vardas, pavardė ir el. pašto adresas.

Visus kitus organizacinius rūpesčius galėsite užmiršti ir dirbti kitus darbus. Mokymosi procesas yra automatizuotas.


7. Įvairus tipo turinys | skirtingi formatai

Šiais laikais vis daugiau besimokančiųjų vertina, kai mokymų medžiaga pateikiama įvairiais formatais.

Šioje mokymų programoje asmuo galės klausytis ir žiūrėti vaizdo įrašų, skaityti tekstinę informaciją, atsisiųsti medžiagą pdf formatu ir pan.


8. Verta naudotis, nes:

  1. Efektyviai paskirstomas darbo laikas: asmuo savarankiškai planuoja laiką mokytis pagal savo darbus.
  2. Išmatuojama ir įvertinama individuali besimokančiojo ir net visos organizacijos mokymosi pažanga: dalyvis savarankiškai pasitikrina žinias, atlikdamas savikontrolės testus, mato asmeninę mokymosi pažangą. Vadovai mato skyriaus, departamento, organizacijos mokymosi procesą, bendrus rezultatus, gauna apibendrintą ataskaitą.
  3. Geriausias kainos ir kokybės santykis.